معرفی شرکت تابان پارت دیزل

شرکت تابان پارت دیزل، با تکیه بر بیش از ۱۰ سال دانش و فعالیت خود در زمینه‌ی واردات، مونتاژ و عرضه‌ی مولد های برقِ دیزلی و  گازسوز ، نصب ، راه اندازی و ارائه‌ی خدمات مهندسی و مشاوره ای، توانسته سوابق درخشانی را نزد مشتریان خود به دست آورد.

فعالیت و همکاری این شرکت با شرکت های بزرگ نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین شرکت های مخابراتی، پیمانکاران عمرانی  وکارخانجات صنعتی، روز به روز بر تجربیات آن می افزاید همچنین ارتقای کیفیت، نوآوری و احترام به مشتری، ۳ رکن اساسی شرکت تابان پارت دیزل است و همواره با تکیه بر این اهداف به دنبال جلب رضایت مشتریان خود است.

                شرکت تابان پارت دیزل با به کارگیری نیروهای مجّرب و متخصّص خود در زمینه‌ی تولید نیرو، همواره در پی ارائه‌ی جدیدترین تولیدات و نوآوری‌های جهانی این صنعت به مشتریان خود است. این شرکت با داشتن ارتباط مستقیم با معتبرترین و بزرگترین سازندگان و اسمبل کنندگان موتور و ژنراتور همچون Stamford ,Leroy Somer, Mecc alte ,Volvo Penta, Cummins , PERKINS  همواره دستگاه‌هایی با کیفیت بالا و کوپلینگ مناسب و قابل اطمینان را، به عنوان بهترین گزینه‌ی خرید از هر لحاظ (خصوصاً از نظر اقتصادی) در اختیار مصرف کننده‌ی نهایی قرار می‌دهد.